Sayfanın konuları: Zonguldak, Zonguldak Belediyesi, Zonguldak Hakkında Bilgi, Zonguldak Resmi Kurumları, Zonguldak Tarihçesi, Zonguldak Kent Rehberi, Zonguldak Haberleri, Zonguldak Sporu, Zonguldak Resimleri, Zonguldak Kültürü, Zonguldak Nüfusu, Zonguldak Hava Durumu, Zonguldak Haritası, Zonguldak İhaleleri, Zonguldak Önemli Telefonlar...

Zonguldak Belediyesi

  • ZONGULDAK BELEDİYESİ

    Zonguldak Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Zonguldak'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Zonguldak'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Zonguldak'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Zonguldak Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Zonguldak Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Zonguldak'ın önemli telefonları, Zonguldak Kent Rehberi, Zonguldak'tan güncel haberler, Zonguldak nöbetçi eczaneleri, Zonguldak Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Zonguldak Belediyesi internet sitesinin adresi: www.zonguldak.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: zonguldakbelediyesi.com, zonguldakbelediyesi.com.tr, zonguldak belediyesi com.