Sayfanın konuları: Zeytinburnu (İstanbul), Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Hakkında Bilgi, Zeytinburnu Resmi Kurumları, Zeytinburnu Tarihçesi, Zeytinburnu Kent Rehberi, Zeytinburnu Haberleri, Zeytinburnu Sporu, Zeytinburnu Resimleri, Zeytinburnu Kültürü, Zeytinburnu Nüfusu, Zeytinburnu Hava Durumu, Zeytinburnu Haritası, Zeytinburnu İhaleleri, Zeytinburnu Önemli Telefonlar...

Zeytinburnu Belediyesi

  • ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ

    Zeytinburnu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Zeytinburnu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Zeytinburnu'ndaki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Zeytinburnu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Zeytinburnu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Zeytinburnu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Zeytinburnu'nun önemli telefonları, Zeytinburnu Kent Rehberi, Zeytinburnu'ndan güncel haberler, Zeytinburnu nöbetçi eczaneleri, Zeytinburnu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Zeytinburnu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.zeytinburnu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: zeytinburnubelediyesi.com, zeytinburnubelediyesi.com.tr, zeytinburnu belediyesi com.