Sayfanın konuları: Yüreğir (Adana), Yüreğir Belediyesi, Yüreğir Hakkında Bilgi, Yüreğir Resmi Kurumları, Yüreğir Tarihçesi, Yüreğir Kent Rehberi, Yüreğir Haberleri, Yüreğir Sporu, Yüreğir Resimleri, Yüreğir Kültürü, Yüreğir Nüfusu, Yüreğir Hava Durumu, Yüreğir Haritası, Yüreğir İhaleleri, Yüreğir Önemli Telefonlar...

Yüreğir Belediyesi

  • YÜREĞİR BELEDİYESİ

    Yüreğir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Yüreğir'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Yüreğir'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Yüreğir'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Yüreğir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yüreğir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yüreğir'in önemli telefonları, Yüreğir Kent Rehberi, Yüreğir'den güncel haberler, Yüreğir nöbetçi eczaneleri, Yüreğir Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Yüreğir Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yuregir.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: yuregirbelediyesi.com, yüreğirbelediyesi.com.tr, yüreğir belediyesi com.