Sayfanın konuları: Yüksekova Belediyesi Resmi Sitesi, Yüksekova Resmi Kurumları, Yüksekova İle İlgili Bilgi, Yüksekova Tarihi, Yüksekova Rehberi, Yüksekova Haberleri, Yüksekova Fotoğrafları, Yüksekova Gelenekleri, Yüksekova Türküleri, Yüksekova İstatistikleri, Yüksekova Haritası, Yüksekova Nöbetçi Eczaneleri, Yüksekova Köyleri, Yüksekova Ünlüleri, Yüksekova Okulları, Yüksekova Sağlık Kuruluşları.

Yüksekova Belediyesi

  • Yüksekova Belediyesi Resmi Sitesi

    Yüksekova Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yüksekova tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yüksekova haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Yüksekova Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yüksekova Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yüksekova Rehberi, önemli telefonlar, Yüksekova haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Yüksekova Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yuksekova.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.