Sayfanın konuları: Yozgat Belediyesi Resmi Sitesi, Yozgat Resmi Kurumları, Yozgat İle İlgili Bilgi, Yozgat Tarihi, Yozgat Rehberi, Yozgat Haberleri, Yozgat Fotoğrafları, Yozgat Belediye, Yozgat Türküleri, Yozgat Belediye Başkanlığı, Yozgat Haritası, Yozgat Nöbetçi Eczaneleri, Yozgat Köyleri, Yozgat Ünlüleri, Yozgat Okulları, Yozgat Sağlık Kuruluşları.

Yozgat Belediyesi

 • Yozgat Belediyesi

  Yozgat Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yozgat tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yozgat haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Yozgat Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yozgat Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yozgat Rehberi, önemli telefonlar, Yozgat haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Yozgat Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yozgat-bld.gov.tr


 • Sürmeligaz (Yozgat Doğalgaz Dağıtım Şirketi)

  Yozgat Doğalgaz Şirketi (Sürmeligaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Yozgatbelediyesi.com, Yozgatbelediyesi.com.tr, Yozgat Belediyesi com