Sayfanın konuları: Yomra Belediyesi Resmi Sitesi, Yomra Resmi Kurumları, Yomra İle İlgili Bilgi, Yomra Tarihi, Yomra Rehberi, Yomra Haberleri, Yomra Fotoğrafları, Yomra Belediye, Yomra Türküleri, Yomra Belediye Başkanlığı, Yomra Haritası, Yomra Nöbetçi Eczaneleri, Yomra Köyleri, Yomra Ünlüleri, Yomra Okulları, Yomra Sağlık Kuruluşları.

Yomra Belediyesi

  • Yomra Belediyesi

    Yomra Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yomra tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yomra haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Yomra Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yomra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yomra Rehberi, önemli telefonlar, Yomra haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Yomra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yomra.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Yomrabelediyesi.com, Yomrabelediyesi.com.tr, Yomra Belediyesi com.