Sayfanın konuları: Yıldırım (Bursa), Yıldırım Belediyesi, Yıldırım Hakkında Bilgi, Yıldırım Resmi Kurumları, Yıldırım Tarihçesi, Yıldırım Kent Rehberi, Yıldırım Haberleri, Yıldırım Sporu, Yıldırım Resimleri, Yıldırım Kültürü, Yıldırım Nüfusu, Yıldırım Hava Durumu, Yıldırım Haritası, Yıldırım İhaleleri, Yıldırım Önemli Telefonlar...

Yıldırım Belediyesi

  • YILDIRIM BELEDİYESİ

    Yıldırım Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Yıldırım'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Yıldırım'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Yıldırım'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Yıldırım Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yıldırım Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yıldırım'ın önemli telefonları, Yıldırım Kent Rehberi, Yıldırım'dan güncel haberler, Yıldırım nöbetçi eczaneleri, Yıldırım Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Yıldırım Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yildirim.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: yildirimbelediyesi.com, Yıldırımbelediyesi.com.tr, yıldırım belediyesi com.