Sayfanın konuları: Yerköy Belediyesi Resmi Sitesi, Yerköy Resmi Kurumları, Yerköy İle İlgili Bilgi, Yerköy Tarihi, Yerköy Rehberi, Yerköy Haberleri, Yerköy Fotoğrafları, Yerköy Belediye, Yerköy Türküleri, Yerköy Belediye Başkanlığı, Yerköy Haritası, Yerköy Nöbetçi Eczaneleri, Yerköy Köyleri, Yerköy Ünlüleri, Yerköy Okulları, Yerköy Sağlık Kuruluşları.

Yerköy Belediyesi

  • Yerköy Belediyesi

    Yerköy Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yerköy tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yerköy haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Yerköy Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yerköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yerköy Rehberi, önemli telefonlar, Yerköy haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Yerköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yerkoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Yerköybelediyesi.com, Yerköybelediyesi.com.tr, Yerköy Belediyesi com.