Sayfanın konuları: Yenimahalle (Ankara), Yenimahalle Belediyesi, Yenimahalle Hakkında Bilgi, Yenimahalle Resmi Kurumları, Yenimahalle Tarihçesi, Yenimahalle Kent Rehberi, Yenimahalle Haberleri, Yenimahalle Sporu, Yenimahalle Resimleri, Yenimahalle Kültürü, Yenimahalle Nüfusu, Yenimahalle Hava Durumu, Yenimahalle Haritası, Yenimahalle İhaleleri, Yenimahalle Önemli Telefonlar...

Yenimahalle Belediyesi

  • YENİMAHALLE BELEDİYESİ

    Yenimahalle Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Yenimahalle'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Yenimahalle'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Yenimahalle'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Yenimahalle Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yenimahalle Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yenimahalle'nin önemli telefonları, Yenimahalle Kent Rehberi, Yenimahalle'den güncel haberler, Yenimahalle nöbetçi eczaneleri, Yenimahalle Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Yenimahalle Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yenimahalle.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: yenimahallebelediyesi.com, yenimahallebelediyesi.com.tr, yenimahalle belediyesi com.