Sayfanın konuları: Yayladağı Belediyesi Resmi Sitesi, Yayladağı Resmi Kurumları, Yayladağı İle İlgili Bilgi, Yayladağı Tarihi, Yayladağı Rehberi, Yayladağı Haberleri, Yayladağı Fotoğrafları, Yayladağı Gelenekleri, Yayladağı Türküleri, Yayladağı İstatistikleri, Yayladağı Haritası, Yayladağı Nöbetçi Eczaneleri, Yayladağı Köyleri, Yayladağı Ünlüleri, Yayladağı Okulları, Yayladağı Sağlık Kuruluşları.

Yayladağı Belediyesi

  • Yayladağı Belediyesi Resmi Sitesi

    Yayladağı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yayladağı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yayladağı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Yayladağı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yayladağı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yayladağı Rehberi, önemli telefonlar, Yayladağı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Yayladağı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yayladagi.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.