Sayfanın konuları: Yapı Kredi Bankası Resmi Sitesi, Yapı Kredi Bankası Kredileri, Kredi Faizleri, Yapı Kredi Bankası Şubeleri, Yapı Kredi Bankası ATM'leri, Yapı Kredi Bankası Bültenleri, Yapı Kredi Bankası Online Hizmetleri, YapıKredi, Yapı Kredi Adres ve Telefonları, Yapı Kredi Yatırım Fonları, Yapı Kredi Repo, Yapı Kredi Kredi Kartları, Yapı Kredi Döviz Kurları, yapikredi com, www yapı kredi com tr

Yapı Kredi Bankası

 • Yapı Kredi Bankası Resmi Sitesi

  Yapı Kredi BankasıYapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesinde, bankanın taşıt kredisi, konut kredisi (mortgage), ihtiyaç kredisi konusunda bilgi alabilir, kredi faizlerini hesaplayabilirsiniz. Sitede mevduat ürünleri, kredi kartları, yatırım fonları, yatırım araçları, kampanyaları, bireysel emeklilik ve diğer ürünler konusunda da ayrıntılı bilgi yer alıyor. Yapı Kredi Bankası'nın Türkiye'deki tüm şubelerinin adres, telefon ve faks numaralarının yanı sıra, ATM'lerinin adresleri de bulunuyor.


 • Yapı Kredi Bankası Şube ve ATM'leri

  Yapı Kredi Bankası'nın tüm illerdeki şubelerinin adres ve telefonları ile ATM adresleri için bu sayfaya gidiniz. Sayfada Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Müşteri Hizmetleri'nin iletişim bilgileri de yer alıyor.


 • Yapı Kredi Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları

  Yapı Kredi Bankası'nın uyguladığı vadeli mevduat faiz oranlarını anlık olarak bu sayfada görebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Bireysel Kredi Faiz Oranları

  Yapı Kredi Bankası'nın ev (mortgage), arsa, araba, ihtiyaç ve diğer bireysel kredileri için uyguladığı faiz oranları için gidiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Döviz Kurları

  Yapı Kredi Bankası'nın anlık döviz alış ve satış fiyatlarını bu sayfa yoluyla öğrenebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Yatırım Fonları

  Yapı Kredi Bankası Yatırım Fonları'nın anlık alış ve satış fiyatlarıyla aylık fark oranlarını öğrenebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Repo Oranları

  Yapı Kredi Bankası'nın repo oranları için bu sayfaya gidiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Hesap Makinesi

  Yapı Kredi Bankası'nın Bireysel Kredi, Repo, Mevduat Faizi, Fon, Döviz Borç ve Esnek Hesap Hesaplama işlemlerini bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Ücret ve Komisyonlar

  Yapı Kredi Bankası'nın havale, EFT, SWIFT, çek, senet, kiralık kasa, bireysel kredi dosya komisyonları, hesap işletim ücreti, ekstre, hesap açma ücreti, banka kartı ücreti, Altın Nokta İşlemleri ve Cep Şubesi işlemleri için uyguladığı ücret ve komisyon miktarlarını bu sayfada görebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık

  Yapı Kredi Bankası'nın özel bankacılık hizmetlerine bu link yoluyla erişebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Ticari Bankacılık

  Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu tüm ticari bankacılık hizmetlerini bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Kurumsal Bankacılık

  Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu tüm kurumsal bankacılık hizmetlerini bu sayfada görebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası KOBİ Bankacılığı

  Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu tüm KOBİ bankacılığı hizmetlerini bu sayfada görebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuruları

  Yapı Kredi Bankası kredileri ve kredi kartları başvurularınızı bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları

  Yapı Kredi Bankası'nın kariyer olanakları, iş ilanları, sınav tarihleri, sınav sonuçları ve eğitim faaliyetleri konusundaki tüm bilgiler için bu sayfaya gidiniz.


 • Yapı Kredi Bankası Sanat

  Yapı Kredi Bankası'nın tüm sanat etkinlikleri konusunda bilgi almak için gidiniz. sitede Yapı Kredi Bankası'nın müzik, tiyatro, dans ve diğer sanatlardaki etkinlik ve programlarını görebilir, yayınları konusunda bilgilenebilirsiniz.


 • Yapı Kredi Bankası internet sitesinin adresi: www.yapikredi.com.tr


  Hatalı aramalar: Yapı Kredi Bankası.com, Yapikredi com, www Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Bankası.com, Yapı Kredi Bankası tr.

Yapı Kredi Bankası Hakkında...

 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. (Yapı Kredi Bankası veya Yapı Kredi olarak da geçer), 1944 yılında Türkiye'de sermaye birikiminin yetersiz olması ve yetersiz olan bu birikimin de ekonomiye yeteri kadar fayda sağlayamaması, yatırımların bankaya yönlendirilmesi ve bunun sonucunda da ekonomiye kazandırılarak üretimin teşvik edilmesi yönünde önemli bir eksikliği gidermekle beraber, temelde bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamaya yönelik olarak kurulmuştur.

  Zaman içerisinde devletin konut ihtiyacını karşılamaya yönelik bankayı kurması ile bu misyonunu büyük ölçüde tamamlayarak bireysel bankacılığı başlatmıştır. Sektörde teknolojik altyapısı, geniş ürün yelpazesi ve bireysel müşteri portföyü ile ülkenin önemli bankaları arasındadır.

  Günümüzde, 834 şubesi ve 16000 çalışanı ile hizmet veren banka, 2001 krizinden, temel bankacılık ürün ve hizmetleri, gelişmiş ve gelişmekte olan teknolojik altyapısı, uzman personel kadrosu ile sektörde konumunu daha da güçlendirerek çıkmıştır.

  Bağlı bulunduğu Çukurova Holding'in TMSF'ye olan borçları nedeniyle holding tarafından %57.4'lük hissesi Koç Holding ve UniCredit (İtalya) ortaklığı olan Koç Finansal Hizmetler A.Ş.'ye satılmıştır. (Kaynak: Vikipedi)