Sayfanın konuları: Yakakent Belediyesi Resmi Sitesi, Yakakent Resmi Kurumları, Yakakent İle İlgili Bilgi, Yakakent Tarihi, Yakakent Rehberi, Yakakent Haberleri, Yakakent Fotoğrafları, Yakakent Belediye, Yakakent Türküleri, Yakakent Belediye Başkanlığı, Yakakent Haritası, Yakakent Nöbetçi Eczaneleri, Yakakent Köyleri, Yakakent Ünlüleri, Yakakent Okulları, Yakakent Sağlık Kuruluşları.

Yakakent Belediyesi

  • Yakakent Belediyesi

    Yakakent Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Yakakent tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Yakakent haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Yakakent Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Yakakent Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Yakakent Rehberi, önemli telefonlar, Yakakent haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Yakakent Belediyesi internet sitesinin adresi: www.yakakent.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Yakakentbelediyesi.com, Yakakentbelediyesi.com.tr, Yakakent Belediyesi com.