Sayfanın konuları: Van, Van Belediyesi, Van Hakkında Bilgi, Van Resmi Kurumları, Van Tarihçesi, Van Kent Rehberi, Van Haberleri, Van Sporu, Van Resimleri, Van Kültürü, Van Nüfusu, Van Hava Durumu, Van Haritası, Van İhaleleri, Van Önemli Telefonlar...

Van Belediyesi

  • VAN BELEDİYESİ

    Van Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Van'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Van'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Van'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Van Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Van Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Van'ın önemli telefonları, Van Kent Rehberi, Van'dan güncel haberler, Van nöbetçi eczaneleri, Van Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Van Belediyesi internet sitesinin adresi: www.van.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: vanbelediyesi.com, vanbelediyesi.com.tr, van belediyesi com.