Sayfanın konuları: Uzunköprü Belediyesi Resmi Sitesi, Uzunköprü Resmi Kurumları, Uzunköprü İle İlgili Bilgi, Uzunköprü Tarihi, Uzunköprü Rehberi, Uzunköprü Haberleri, Uzunköprü Fotoğrafları, Uzunköprü Belediye, Uzunköprü Türküleri, Uzunköprü Belediye Başkanlığı, Uzunköprü Haritası, Uzunköprü Nöbetçi Eczaneleri, Uzunköprü Köyleri, Uzunköprü Ünlüleri, Uzunköprü Okulları, Uzunköprü Sağlık Kuruluşları.

Uzunköprü Belediyesi

  • Uzunköprü Belediyesi

    Uzunköprü Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Uzunköprü tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Uzunköprü haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Uzunköprü Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Uzunköprü Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Uzunköprü Rehberi, önemli telefonlar, Uzunköprü haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Uzunköprü Belediyesi internet sitesinin adresi: www.uzunkopru.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Uzunköprübelediyesi.com, Uzunköprübelediyesi.com.tr, Uzunköprü Belediyesi com