Sayfanın konuları: Uzundere Belediyesi Resmi Sitesi, Uzundere Resmi Kurumları, Uzundere İle İlgili Bilgi, Uzundere Tarihi, Uzundere Rehberi, Uzundere Haberleri, Uzundere Fotoğrafları, Uzundere Belediye, Uzundere Türküleri, Uzundere Belediye Başkanlığı, Uzundere Haritası, Uzundere Nöbetçi Eczaneleri, Uzundere Köyleri, Uzundere Ünlüleri, Uzundere Okulları, Uzundere Sağlık Kuruluşları.

Uzundere Belediyesi

  • Uzundere Belediyesi

    Uzundere Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Uzundere tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Uzundere haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Uzundere Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Uzundere Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Uzundere Rehberi, önemli telefonlar, Uzundere haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Uzundere Belediyesi internet sitesinin adresi: www.uzundere.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Uzunderebelediyesi.com, Uzunderebelediyesi.com.tr