Sayfanın konuları: Üzümlü (erzincan), Üzümlü Belediyesi, Üzümlü Hakkında Bilgi, Üzümlü Resmi Kurumları, Üzümlü Tarihçesi, Üzümlü Kent Rehberi, Üzümlü Haberleri, Üzümlü Sporu, Üzümlü Resimleri, Üzümlü Kültürü, Üzümlü Nüfusu, Üzümlü Hava Durumu, Üzümlü Haritası, Üzümlü İhaleleri, Üzümlü Önemli Telefonlar...

Üzümlü Belediyesi

  • ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ

    Üzümlü Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Üzümlü'nün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Üzümlü'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Üzümlü'nün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Üzümlü Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Üzümlü Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Üzümlü'nün önemli telefonları, Üzümlü Kent Rehberi, Üzümlü'den güncel haberler, Üzümlü nöbetçi eczaneleri, Üzümlü Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Üzümlü Belediyesi internet sitesinin adresi: www.xn--zml-goabc.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: uzumlubelediyesi.com, üzümlübelediyesi.com.tr, üzümlü belediyesi com.