Sayfanın konuları: Üsküdar (İstanbul), Üsküdar Belediyesi, Üsküdar Hakkında Bilgi, Üsküdar Resmi Kurumları, Üsküdar Tarihçesi, Üsküdar Kent Rehberi, Üsküdar Haberleri, Üsküdar Sporu, Üsküdar Resimleri, Üsküdar Kültürü, Üsküdar Nüfusu, Üsküdar Hava Durumu, Üsküdar Haritası, Üsküdar İhaleleri, Üsküdar Önemli Telefonlar...

Üsküdar Belediyesi

  • ÜSKÜDAR BELEDİYESİ

    Üsküdar Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Üsküdar'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Üsküdar'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Üsküdar'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Üsküdar Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Üsküdar Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Üsküdar'ın önemli telefonları, Üsküdar Kent Rehberi, Üsküdar'dan güncel haberler, Üsküdar nöbetçi eczaneleri, Üsküdar Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Üsküdar Belediyesi internet sitesinin adresi: www.uskudar.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: uskudarbelediyesi.com, üsküdarbelediyesi.com.tr, üsküdar belediyesi com.