Sayfanın konuları: Urla (İzmir), Urla Belediyesi, Urla Hakkında Bilgi, Urla Resmi Kurumları, Urla Tarihçesi, Urla Kent Rehberi, Urla Haberleri, Urla Sporu, Urla Resimleri, Urla Kültürü, Urla Nüfusu, Urla Hava Durumu, Urla Haritası, Urla İhaleleri, Urla Önemli Telefonlar...

Urla Belediyesi

  • URLA BELEDİYESİ

    Urla Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Urla'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Urla'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Urla'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Urla Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Urla Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Urla'nın önemli telefonları, Urla Kent Rehberi, Urla'dan güncel haberler, Urla nöbetçi eczaneleri, Urla Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Urla Belediyesi internet sitesinin adresi: www.urla.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: urlabelediyesi.com, urlabelediyesi.com.tr, urla belediyesi com.