Sayfanın konuları: Ürgüp Belediyesi Resmi Sitesi, Ürgüp Resmi Kurumları, Ürgüp İle İlgili Bilgi, Ürgüp Tarihi, Ürgüp Rehberi, Ürgüp Haberleri, Ürgüp Fotoğrafları, Ürgüp Belediye, Ürgüp Türküleri, Ürgüp Belediye Başkanlığı, Ürgüp Haritası, Ürgüp Nöbetçi Eczaneleri, Ürgüp Köyleri, Ürgüp Ünlüleri, Ürgüp Okulları, Ürgüp Sağlık Kuruluşları.

Ürgüp Belediyesi

  • Ürgüp Belediyesi

    Ürgüp Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ürgüp tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ürgüp haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ürgüp Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ürgüp Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ürgüp Rehberi, önemli telefonlar, Ürgüp haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ürgüp Belediyesi internet sitesinin adresi: www.urgup.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ürgüpbelediyesi.com, Ürgüpbelediyesi.com.tr, Ürgüp Belediyesi com.