Sayfanın konuları: Ünye (Ordu), Ünye Belediyesi, Ünye Hakkında Bilgi, Ünye Resmi Kurumları, Ünye Tarihçesi, Ünye Kent Rehberi, Ünye Haberleri, Ünye Sporu, Ünye Resimleri, Ünye Kültürü, Ünye Nüfusu, Ünye Hava Durumu, Ünye Haritası, Ünye İhaleleri, Ünye Önemli Telefonlar...

Ünye Belediyesi

  • ÜNYE BELEDİYESİ

    Ünye Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ünye'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Ünye'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ünye'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Ünye Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ünye Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ünye'nin önemli telefonları, Ünye Kent Rehberi, Ünye'dan güncel haberler, Ünye nöbetçi eczaneleri, Ünye Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Ünye Belediyesi internet sitesinin adresi: www.unye.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: unyebelediyesi.com, ünyebelediyesi.com.tr, ünye belediyesi com.