Sayfanın konuları: Ümraniye (İstanbul), Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Hakkında Bilgi, Ümraniye Resmi Kurumları, Ümraniye Tarihçesi, Ümraniye Kent Rehberi, Ümraniye Haberleri, Ümraniye Sporu, Ümraniye Kültürü, Ümraniye Nüfusu, Ümraniye Hava Durumu, Ümraniye İhaleleri, Ümraniye Nöbetçi Eczaneler, Ümraniye Önemli Telefonlar...

Ümraniye Belediyesi

  • ÜMRANİYE BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    İstanbul - Ümraniye Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ümraniye'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Ümraniye'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ümraniye'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Ümraniye Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Ümraniye Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ümraniye'ın önemli telefonları, Ümraniye Kent Rehberi, Ümraniye'den güncel haberler, Ümraniye Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


  • Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat Etkinlikleri

    Ümraniye Kültür Merkezi, Mehmet Akif Kültür Merkezi, Necip Fazıl Kültür Merkezi, Gülden Soyak Tüfekçi Kültür Merkezi, Cemil Meriç Gençlik Kültür ve Eğitim Merkezi ve Aliya İzzet Begoviç Kültür Merkezi'ndeki etkinlikleri öğrenmek için uğrayınız.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.