Sayfanın konuları: Türkiye Viyana Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Avusturya Başkonsolosluğu, Viyana Konsolosluğu, Türkiye'nin Viyana Başkonsolosluğu, Viyana Konsolosluk İşlemleri, Avusturya Türk Konsolosluğu, Viyana Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Viyana Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Türkisches Generalkonsulat - Wien...

Türkiye Viyana Başkonsolosluğu - Avusturya

  • Türkiye Viyana Başkonsolosluğu - Avusturya

    Türkiye'nin Viyana (Avusturya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Viyana Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Viyana (Avusturya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Viyana Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://viyana.bk.mfa.gov.tr/  • Viyana Resimleri    Hatalı aramalar: Viyana Başkonsolosluğu com, Türkiye Avusturya Konsolosluğu tr, Viyana Konsolosluk com.