Sayfanın konuları: Türkiye Sydney Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Avustralya Başkonsolosluğu, Sydney Konsolosluğu, Türkiye'nin Sydney Başkonsolosluğu, Sydney Konsolosluk İşlemleri, Avustralya Türk Konsolosluğu, Sydney Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Sydney Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Sydney...

Türkiye Sydney Başkonsolosluğu - Avustralya

  • Türkiye Sydney Başkonsolosluğu - Avustralya

    Türkiye'nin Sydney (Avustralya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Sydney Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Sydney (Avustralya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Sydney Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://www.sidney.bk.mfa.gov.tr/  • Sydney Resimleri    Hatalı aramalar: Sydney Başkonsolosluğu com, Türkiye Avustralya Konsolosluğu tr, Sydney Konsolosluk com.