Sayfanın konuları: Türkiye St. Petersburg Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Rusya Başkonsolosluğu, St. Petersburg Konsolosluğu, Türkiye'nin St. Petersburg Başkonsolosluğu, St. Petersburg Konsolosluk İşlemleri, Rusya Türk Konsolosluğu, St. Petersburg Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, St. Petersburg Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - St. Petersburg...

Türkiye St. Petersburg Başkonsolosluğu - Rusya

  • Türkiye St. Petersburg Başkonsolosluğu - Rusya

    Türkiye'nin St. Petersburg (Rusya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. St. Petersburg Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye St. Petersburg (Rusya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye St. Petersburg Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://stpetersburg.bk.mfa.gov.tr/  • St. Petersburg Resimleri    Hatalı aramalar: St. Petersburg Başkonsolosluğu com, Türkiye Rusya Konsolosluğu tr, St. Petersburg Konsolosluk com.