Sayfanın konuları: Türkiye Selanik Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Yunanistan Başkonsolosluğu, Selanik Konsolosluğu, Türkiye'nin Selanik Başkonsolosluğu, Selanik Konsolosluk İşlemleri, Yunanistan Türk Konsolosluğu, Selanik Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Selanik Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Thessaloniki...

Türkiye Selanik Başkonsolosluğu - Yunanistan

  • Türkiye Selanik Başkonsolosluğu - Yunanistan

    Türkiye'nin Selanik (Yunanistan) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Selanik Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Selanik (Yunanistan) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Selanik Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://selanik.bk.mfa.gov.tr/  • Selanik Resimleri    Hatalı aramalar: Selanik Başkonsolosluğu com, Türkiye Yunanistan Konsolosluğu tr, Selanik Konsolosluk com.