Sayfanın konuları: Türkiye Salzburg Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Avusturya Başkonsolosluğu, Salzburg Konsolosluğu, Türkiye'nin Salzburg Başkonsolosluğu, Salzburg Konsolosluk İşlemleri, Avusturya Türk Konsolosluğu, Salzburg Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Salzburg Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Türkisches Generalkonsulat - Salzburg...

Türkiye Salzburg Başkonsolosluğu - Avusturya

  • Türkiye Salzburg Başkonsolosluğu - Avusturya

    Türkiye'nin Salzburg (Avusturya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Salzburg Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Salzburg (Avusturya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Salzburg Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://salzburg.bk.mfa.gov.tr/  • Salzburg Resimleri    Hatalı aramalar: Salzburg Başkonsolosluğu com, Türkiye Avusturya Konsolosluğu tr, Salzburg Konsolosluk com.