Sayfanın konuları: Türkiye Nürnberg Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Almanya Başkonsolosluğu, Nürnberg Konsolosluğu, Türkiye'nin Nürnberg Başkonsolosluğu, Nürnberg Konsolosluk İşlemleri, Almanya Türk Konsolosluğu, Nürnberg Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Nürnberg Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Türkisches Generalkonsulat Nürnberg...

Türkiye Nürnberg Başkonsolosluğu - Almanya

  • Türkiye Nürnberg Başkonsolosluğu - Almanya

    Türkiye'nin Nürnberg (Almanya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Nürnberg Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Nürnberg (Almanya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Nürnberg Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://www.nurnberg.bk.mfa.gov.tr/  • Nürnberg Resimleri    Hatalı aramalar: Nürnberg Başkonsolosluğu com, Türkiye Almanya Konsolosluğu tr, Nürnberg Konsolosluk com.