Sayfanın konuları: Türkiye New York Başkonsolosluğu, Türkiye'nin ABD Başkonsolosluğu, New York Konsolosluğu, Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu, New York Konsolosluk İşlemleri, ABD Türk Konsolosluğu, New York Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, New York Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - New York...

Türkiye New York Başkonsolosluğu - ABD

  • Türkiye New York Başkonsolosluğu - ABD

    Türkiye'nin New York (ABD) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. New York Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye New York (ABD) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye New York Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://www.turkishconsulateny.org/  • New York Resimleri    Hatalı aramalar: New York Başkonsolosluğu com, Türkiye ABD Konsolosluğu tr, New York Konsolosluk com.