Sayfanın konuları: Türkiye Melbourne Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Avustralya Başkonsolosluğu, Melbourne Konsolosluğu, Türkiye'nin Melbourne Başkonsolosluğu, Melbourne Konsolosluk İşlemleri, Avustralya Türk Konsolosluğu, Melbourne Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Melbourne Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Melbourne...

Türkiye Melbourne Başkonsolosluğu - Avustralya

  • Türkiye Melbourne Başkonsolosluğu - Avustralya

    Türkiye'nin Melbourne (Avustralya) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Melbourne Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Melbourne (Avustralya) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Melbourne Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://melburn.bk.mfa.gov.tr/  • Melbourne Resimleri    Hatalı aramalar: Melbourne Başkonsolosluğu com, Türkiye Avustralya Konsolosluğu tr, Melbourne Konsolosluk com.