Sayfanın konuları: Türkiye Kuala Lumpur Büyükelçiliği, Türkiye'nin Malezya Büyükelçiliği, Kuala Lumpur Elçiliği, Türkiye'nin Kuala Lumpur Elçiliği, Kuala Lumpur Elçilik İşlemleri, Malezya Türk Elçiliği, Kuala Lumpur Elçiliği Adres ve Telefonu, Kuala Lumpur Elçiliği Çalışma Saatleri, Embassy of Turkey - Kuala Lumpur...

Türkiye Kuala Lumpur Büyükelçiliği - Malezya

  • Türkiye Kuala Lumpur Büyükelçiliği - Malezya

    Türkiye'nin Kuala Lumpur (Malezya) Büyükelçiliği resmi sitesinde, elçiliğin verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Kuala Lumpur Büyükelçiliği sitesinde, elçiliğin adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, elçiliğin verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki konsolosluk hizmetleri konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Kuala Lumpur (Malezya) Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Kuala Lumpur Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://www.kualalumpur.be.mfa.gov.tr  • Kuala Lumpur Resimleri    Hatalı aramalar: Kuala Lumpur Büyükelçiliği com, Türkiye Malezya Elçililiği tr, Kuala Lumpur Elçilik com.