Sayfanın konuları: Türkiye Karaçi Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Pakistan Başkonsolosluğu, Karaçi Konsolosluğu, Türkiye'nin Karaçi Başkonsolosluğu, Karaçi Konsolosluk İşlemleri, Pakistan Türk Konsolosluğu, Karaçi Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Karaçi Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Karachi...

Türkiye Karaçi Başkonsolosluğu - Pakistan

  • Türkiye Karaçi Başkonsolosluğu - Pakistan

    Türkiye'nin Karaçi (Pakistan) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Karaçi Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Karaçi (Pakistan) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Karaçi Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://karaci.bk.mfa.gov.tr/  • Karaçi Resimleri    Hatalı aramalar: Karaçi Başkonsolosluğu com, Türkiye Pakistan Konsolosluğu tr, Karaçi Konsolosluk com.