Sayfanın konuları: Türkiye İskenderiye Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Mısır Başkonsolosluğu, İskenderiye Konsolosluğu, Türkiye'nin İskenderiye Başkonsolosluğu, İskenderiye Konsolosluk İşlemleri, Mısır Türk Konsolosluğu, İskenderiye Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, İskenderiye Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Alexandria...

Türkiye İskenderiye Başkonsolosluğu - Mısır

  • Türkiye İskenderiye Başkonsolosluğu - Mısır

    Türkiye'nin İskenderiye (Mısır) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. İskenderiye Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye İskenderiye (Mısır) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye İskenderiye Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://iskenderiye.bk.mfa.gov.tr/  • İskenderiye Resimleri    Hatalı aramalar: İskenderiye Başkonsolosluğu com, Türkiye Mısır Konsolosluğu tr, İskenderiye Konsolosluk com.