Sayfanın konuları: Türkiye Cidde Başkonsolosluğu, Türkiye'nin Suudi Arabistan Başkonsolosluğu, Cidde Konsolosluğu, Türkiye'nin Cidde Başkonsolosluğu, Cidde Konsolosluk İşlemleri, Suudi Arabistan Türk Konsolosluğu, Cidde Başkonsolosluğu Adres ve Telefonu, Cidde Konsolosluğu Çalışma Saatleri, Turkey Consulate General - Jeddah...

Türkiye Cidde Başkonsolosluğu - Suudi Arabistan

  • Türkiye Cidde Başkonsolosluğu - Suudi Arabistan

    Türkiye'nin Cidde (Suudi Arabistan) Başkonsolosluğu resmi sitesinde, başkonsolosluğun verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Cidde Başkonsolosluğu sitesinde, konsolosluğun adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, konsolosluğun verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki hizmetler konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Cidde (Suudi Arabistan) Başkonsolosluğu'nun sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Cidde Başkonsolosluğu internet sitesinin adresi: http://cidde.bk.mfa.gov.tr/  • Cidde Resimleri    Hatalı aramalar: Cidde Başkonsolosluğu com, Türkiye Suudi Arabistan Konsolosluğu tr, Cidde Konsolosluk com.