Sayfanın konuları: Türkiye Buenos Aires Büyükelçiliği, Türkiye'nin Arjantin Büyükelçiliği, Buenos Aires Elçiliği, Türkiye'nin Buenos Aires Elçiliği, Buenos Aires Elçilik İşlemleri, Arjantin Türk Elçiliği, Buenos Aires Elçiliği Adres ve Telefonu, Buenos Aires Elçiliği Çalışma Saatleri, Embajada Turquia- Buenos Aires, Embassy of Turkey - Buenos Aires...

Türkiye Buenos Aires Büyükelçiliği - Arjantin

  • Türkiye Buenos Aires Büyükelçiliği - Arjantin

    Türkiye'nin Buenos Aires (Arjantin) Büyükelçiliği resmi sitesinde, elçiliğin verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Buenos Aires Büyükelçiliği sitesinde, elçiliğin adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, elçiliğin verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki konsolosluk hizmetleri konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Buenos Aires (Arjantin) Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Buenos Aires Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://buenosaires.be.mfa.gov.tr  • Buenos Aires Resimleri    Hatalı aramalar: Buenos Aires Büyükelçiliği com, Türkiye Arjantin Elçililiği tr, Buenos Aires Elçilik com.