Sayfanın konuları: Türkiye Bratislava Büyükelçiliği, Türkiye'nin Slovakya Büyükelçiliği, Bratislava Elçiliği, Türkiye'nin Bratislava Elçiliği, Bratislava Elçilik İşlemleri, Slovakya Türk Elçiliği, Bratislava Elçiliği Adres ve Telefonu, Bratislava Elçiliği Çalışma Saatleri, Embassy of Turkey - Bratislava...

Türkiye Bratislava Büyükelçiliği - Slovakya

  • Türkiye Bratislava Büyükelçiliği - Slovakya

    Türkiye'nin Bratislava (Slovakya) Büyükelçiliği resmi sitesinde, elçiliğin verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Bratislava Büyükelçiliği sitesinde, elçiliğin adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, elçiliğin verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki konsolosluk hizmetleri konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Bratislava (Slovakya) Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Bratislava Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://bratislava.be.mfa.gov.tr  • Bratislava Resimleri    Hatalı aramalar: Bratislava Büyükelçiliği com, Türkiye Slovakya Elçililiği tr, Bratislava Elçilik com.