Sayfanın konuları: Türkiye Addis Ababa Büyükelçiliği, Türkiye'nin Etiyopya Büyükelçiliği, Addis Ababa Elçiliği, Türkiye'nin Addis Ababa Elçiliği, Addis Ababa Elçilik İşlemleri, Etiyopya Türk Elçiliği, Addis Ababa Elçiliği Adres ve Telefonu, Addis Ababa Elçiliği Çalışma Saatleri, Embassy of Turkey - Addis Ababa...

Türkiye Addis Ababa Büyükelçiliği - Etiyopya

  • Türkiye Addis Ababa Büyükelçiliği - Etiyopya

    Türkiye'nin Addis Ababa (Etiyopya) Büyükelçiliği resmi sitesinde, elçiliğin verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Addis Ababa Büyükelçiliği sitesinde, elçiliğin adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, elçiliğin verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki konsolosluk hizmetleri konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Addis Ababa (Etiyopya) Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Addis Ababa Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://addisababa.be.mfa.gov.tr  • Addis Ababa Resimleri    Hatalı aramalar: Addis Ababa Büyükelçiliği com, Türkiye Etiyopya Elçililiği tr, Addis Ababa Elçilik com.