Sayfanın konuları: Türkiye Abu Dabi Büyükelçiliği, Türkiye'nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği, Abu Dabi Elçiliği, Türkiye'nin Abu Dabi Elçiliği, Abu Dabi Elçilik İşlemleri, Birleşik Arap Emirlikleri Türk Elçiliği, Abu Dabi Elçiliği Adres ve Telefonu, Abu Dabi Elçiliği Çalışma Saatleri, Embassy of Turkey - Abu Dhabi...

Türkiye Abu Dabi Büyükelçiliği - Birleşik Arap Emirlikleri

  • Türkiye Abu Dabi Büyükelçiliği - Birleşik Arap Emirlikleri

    Türkiye'nin Abu Dabi (Birleşik Arap Emirlikleri) Büyükelçiliği resmi sitesinde, elçiliğin verdiği tüm hizmetleri öğrenebilir, haber ve duyuruları okuyabilirsiniz. Abu Dabi Büyükelçiliği sitesinde, elçiliğin adres ve telefonları ile çalışma saatleri de bulunuyor. Sitede, elçiliğin verdiği pasaport, evlilik, doğum, ölüm ve diğer konulardaki konsolosluk hizmetleri konusunda da bilgilenebilirsiniz. Türkiye Abu Dabi (Birleşik Arap Emirlikleri) Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Türkiye Abu Dabi Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://abudhabi.be.mfa.gov.tr  • Abu Dabi Resimleri    Hatalı aramalar: Abu Dabi Büyükelçiliği com, Türkiye Birleşik Arap Emirlikleri Elçililiği tr, Abu Dabi Elçilik com.