Sayfanın konuları: Türkeli Belediyesi Resmi Sitesi, Türkeli Resmi Kurumları, Türkeli İle İlgili Bilgi, Türkeli Tarihi, Türkeli Rehberi, Türkeli Haberleri, Türkeli Fotoğrafları, Türkeli Belediye, Türkeli Türküleri, Türkeli Belediye Başkanlığı, Türkeli Haritası, Türkeli Nöbetçi Eczaneleri, Türkeli Köyleri, Türkeli Ünlüleri, Türkeli Okulları, Türkeli Sağlık Kuruluşları.

Türkeli Belediyesi

  • Türkeli Belediyesi

    Türkeli Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Türkeli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Türkeli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Türkeli Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Türkeli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Türkeli Rehberi, önemli telefonlar, Türkeli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Türkeli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.turkeli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Türkelibelediyesi.com, Türkelibelediyesi.com.tr, Türkeli Belediyesi com.