Sayfanın konuları: Turhal (Tokat), Turhal Belediyesi, Turhal Hakkında Bilgi, Turhal Resmi Kurumları, Turhal Tarihçesi, Turhal Kent Rehberi, Turhal Haberleri, Turhal Sporu, Turhal Resimleri, Turhal Kültürü, Turhal Nüfusu, Turhal Hava Durumu, Turhal Haritası, Turhal İhaleleri, Turhal Önemli Telefonlar...

Turhal Belediyesi

  • TURHAL BELEDİYESİ

    Turhal Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Turhal'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Turhal'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Turhal'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Turhal Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Turhal Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Turhal'ın önemli telefonları, Turhal Kent Rehberi, Turhal'dan güncel haberler, Turhal nöbetçi eczaneleri, Turhal Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Turhal Belediyesi internet sitesinin adresi: www.turhal.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: turhalbelediyesi.com, turhalbelediyesi.com.tr, turhal belediyesi com.