Sayfanın konuları: Turgutreis (Muğla-Bodrum), Turgutreis Belediyesi, Turgutreis Hakkında Bilgi, Turgutreis Resmi Kurumları, Turgutreis Tarihçesi, Turgutreis Kent Rehberi, Turgutreis Haberleri, Turgutreis Sporu, Turgutreis Resimleri, Turgutreis Kültürü, Turgutreis Nüfusu, Turgutreis Hava Durumu, Turgutreis Haritası, Turgutreis İhaleleri, Turgutreis Önemli Telefonlar...

Turgutreis Belediyesi

  • TURGUTREİS BELEDİYESİ

    Turgutreis Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Turgutreis'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Turgutreis'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Turgutreis'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Turgutreis Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Turgutreis Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Turgutreis'in önemli telefonları, Turgutreis Kent Rehberi, Turgutreis'den güncel haberler, Turgutreis nöbetçi eczaneleri, Turgutreis Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Turgutreis Belediyesi internet sitesinin adresi: www.turgutreis.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: turgutreisbelediyesi.com, turgutreisbelediyesi.com.tr, turgutreis belediyesi com.