Sayfanın konuları: Turgutlu (Manisa), Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Hakkında Bilgi, Turgutlu Resmi Kurumları, Turgutlu Tarihçesi, Turgutlu Kent Rehberi, Turgutlu Haberleri, Turgutlu Sporu, Turgutlu Resimleri, Turgutlu Kültürü, Turgutlu Nüfusu, Turgutlu Hava Durumu, Turgutlu Haritası, Turgutlu İhaleleri, Turgutlu Önemli Telefonlar...

Turgutlu Belediyesi

  • TURGUTLU BELEDİYESİ

    Turgutlu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Turgutlu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Turgutlu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Turgutlu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Turgutlu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Turgutlu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Turgutlu'nun önemli telefonları, Turgutlu Kent Rehberi, Turgutlu'dan güncel haberler, Turgutlu nöbetçi eczaneleri, Turgutlu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Turgutlu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.turgutlu-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: turgutlubelediyesi.com, turgutlubelediyesi.com.tr, turgutlu belediyesi com.