Sayfanın konuları: Tosya (Kastamonu), Tosya Belediyesi, Tosya Hakkında Bilgi, Tosya Resmi Kurumları, Tosya Tarihçesi, Tosya Kent Rehberi, Tosya Haberleri, Tosya Sporu, Tosya Resimleri, Tosya Kültürü, Tosya Nüfusu, Tosya Hava Durumu, Tosya Haritası, Tosya Pirinci, Tosya İhaleleri, Tosya Önemli Telefonlar...

Tosya Belediyesi

  • TOSYA BELEDİYESİ

    Tosya Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Tosya'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Tosya'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Tosya'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Tosya Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tosya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tosya'nın önemli telefonları, Tosya Kent Rehberi, Tosya'dan güncel haberler, Tosya nöbetçi eczaneleri, Tosya Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Tosya Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tosya.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: tosyabelediyesi.com, tosyabelediyesi.com.tr, tosya belediyesi com.