Sayfanın konuları: Torul Belediyesi Resmi Sitesi, Torul Resmi Kurumları, Torul İle İlgili Bilgi, Torul Tarihi, Torul Rehberi, Torul Haberleri, Torul Fotoğrafları, Torul Gelenekleri, Torul Türküleri, Torul İstatistikleri, Torul Haritası, Torul Nöbetçi Eczaneleri, Torul Köyleri, Torul Ünlüleri, Torul Okulları, Torul Sağlık Kuruluşları.

Torul Belediyesi

  • Torul Belediyesi Resmi Sitesi

    Torul Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Torul tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Torul haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Torul Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Torul Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Torul Rehberi, önemli telefonlar, Torul haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Torul Belediyesi internet sitesinin adresi: www.torul.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.