Sayfanın konuları: Tortum Belediyesi Resmi Sitesi, Tortum Resmi Kurumları, Tortum İle İlgili Bilgi, Tortum Tarihi, Tortum Rehberi, Tortum Haberleri, Tortum Fotoğrafları, Tortum Belediye, Tortum Türküleri, Tortum Belediye Başkanlığı, Tortum Haritası, Tortum Nöbetçi Eczaneleri, Tortum Köyleri, Tortum Ünlüleri, Tortum Okulları, Tortum Sağlık Kuruluşları.

Tortum Belediyesi

  • Tortum Belediyesi

    Tortum Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tortum tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tortum haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tortum Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tortum Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tortum Rehberi, önemli telefonlar, Tortum haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tortum Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tortum.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tortumbelediyesi.com, Tortumbelediyesi.com.tr