Sayfanın konuları: Toroslar (Mersin), Toroslar Belediyesi, Toroslar Hakkında Bilgi, Toroslar Resmi Kurumları, Toroslar Tarihçesi, Toroslar Kent Rehberi, Toroslar Haberleri, Toroslar Sporu, Toroslar Resimleri, Toroslar Kültürü, Toroslar Nüfusu, Toroslar Hava Durumu, Toroslar Haritası, Toroslar İhaleleri, Toroslar Önemli Telefonlar...

Toroslar Belediyesi

  • TOROSLAR BELEDİYESİ

    Toroslar Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Toroslar'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Toroslar'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Toroslar'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Toroslar Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Toroslar Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Toroslar'ın önemli telefonları, Toroslar Kent Rehberi, Toroslar'dan güncel haberler, Toroslar nöbetçi eczaneleri, Toroslar Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Toroslar Belediyesi internet sitesinin adresi: www.toroslar.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: toroslarbelediyesi.com, toroslarbelediyesi.com.tr, toroslar belediyesi com.