Sayfanın konuları: Tokat Belediyesi Resmi Sitesi, Tokat Resmi Kurumları, Tokat İle İlgili Bilgi, Tokat Tarihi, Tokat Rehberi, Tokat Haberleri, Tokat Fotoğrafları, Tokat Belediye, Tokat Türküleri, Tokat Belediye Başkanlığı, Tokat Haritası, Tokat Nöbetçi Eczaneleri, Tokat Köyleri, Tokat Ünlüleri, Tokat Okulları, Tokat Sağlık Kuruluşları.

Tokat Belediyesi

  • Tokat Belediyesi

    Tokat Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tokat tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tokat haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tokat Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tokat Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tokat Rehberi, önemli telefonlar, Tokat haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tokat Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tokat.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tokatbelediyesi.com, Tokatbelediyesi.com.tr, Tokat Belediyesi com