Sayfanın konuları: Tirebolu Belediyesi Resmi Sitesi, Tirebolu Resmi Kurumları, Tirebolu İle İlgili Bilgi, Tirebolu Tarihi, Tirebolu Rehberi, Tirebolu Haberleri, Tirebolu Fotoğrafları, Tirebolu Gelenekleri, Tirebolu Türküleri, Tirebolu İstatistikleri, Tirebolu Haritası, Tirebolu Nöbetçi Eczaneleri, Tirebolu Köyleri, Tirebolu Ünlüleri, Tirebolu Okulları, Tirebolu Sağlık Kuruluşları.

Tirebolu Belediyesi

  • Tirebolu Belediyesi Resmi Sitesi

    Tirebolu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tirebolu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tirebolu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Tirebolu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tirebolu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tirebolu Rehberi, önemli telefonlar, Tirebolu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Tirebolu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tirebolu.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.