Sayfanın konuları: Tire (İzmir), Tire Belediyesi, Tire Hakkında Bilgi, Tire Resmi Kurumları, Tire Tarihçesi, Tire Kent Rehberi, Tire Haberleri, Tire Sporu, Tire Resimleri, Tire Kültürü, Tire Nüfusu, Tire Hava Durumu, Tire Haritası, Tire İhaleleri, Tire Önemli Telefonlar...

Tire Belediyesi

  • TİRE BELEDİYESİ

    Tire Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Tire'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Tire'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Tire'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Tire Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tire Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tire'nin önemli telefonları, Tire Kent Rehberi, Tire'den güncel haberler, Tire nöbetçi eczaneleri, Tire Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Tire Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tire.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: tirebelediyesi.com, tirebelediyesi.com.tr, tire belediyesi com.