Sayfanın konuları: Terme Belediyesi Resmi Sitesi, Terme Resmi Kurumları, Terme İle İlgili Bilgi, Terme Tarihi, Terme Rehberi, Terme Haberleri, Terme Fotoğrafları, Terme Belediye, Terme Türküleri, Terme Belediye Başkanlığı, Terme Haritası, Terme Nöbetçi Eczaneleri, Terme Köyleri, Terme Ünlüleri, Terme Okulları, Terme Sağlık Kuruluşları.

Terme Belediyesi

  • Terme Belediyesi

    Terme Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Terme tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Terme haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Terme Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Terme Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Terme Rehberi, önemli telefonlar, Terme haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Terme Belediyesi internet sitesinin adresi: www.terme.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Termebelediyesi.com, Termebelediyesi.com.tr, Terme Belediyesi com.