Sayfanın konuları: Tekman Belediyesi Resmi Sitesi, Tekman Resmi Kurumları, Tekman İle İlgili Bilgi, Tekman Tarihi, Tekman Rehberi, Tekman Haberleri, Tekman Fotoğrafları, Tekman Belediye, Tekman Türküleri, Tekman Belediye Başkanlığı, Tekman Haritası, Tekman Nöbetçi Eczaneleri, Tekman Köyleri, Tekman Ünlüleri, Tekman Okulları, Tekman Sağlık Kuruluşları.

Tekman Belediyesi

  • Tekman Belediyesi

    Tekman Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Tekman tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Tekman haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Tekman Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Tekman Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Tekman Rehberi, önemli telefonlar, Tekman haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Tekman Belediyesi internet sitesinin adresi: www.tekman.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Tekmanbelediyesi.com, Tekmanbelediyesi.com.tr